İSTEDİĞİN ÖZELLİKTE SATILIK KİRALIK EV ARSA VİLLA TARLA ...


Ana Sayfa

   

Yerleşim Yerleri :  Kaş , Kalkan , Patara , Üzümlü , İslamlar       Plajlar :  Patara Plajı , Kaputaş Plajı , Kalkan Plajları , Kaş Plajları  

Gezilecek Görülecek Yerler :  Patara Antik Kenti , Xanthos Antik Kenti , Letoon Antik Kenti , Tlos Antik kenti , Saklıkent Doğa Parkı , Yakapark Doğa ParkıÜzümlü Mahallesine Nasıl Ulaşırım ? Sorusunu cevaplayalım .

     Üzümlü Mahallesi Antalya'nın Kaş ilçesine bağlı bir mahalledir, Kalkan'a 9 Km mesafede kaş'a 32 km mesafededir . Üzümlü mahallesine ulaşmanın en kolay yöntemi Kalkan'a gelip oradan Üzümlü mahallesin geçmektir . Kalkan'a büyük şehirlerden otobüs firmaları servis yapmaktadır en çok bilinen otobüs firmaları " Pamukkale Turizm , Metro Turizm ve KamilKoç Turizmdir " Kalkan'dan Üzümlü mahallesine dolmuş servisi yoktur , Kalkan'dan araç kiralayarak veya taksi ile Üzümlü'ye ulaşabilirsiniz .

      Eğer kendi aracınız ile Üzümlü'ye gelecekseniz doğu illerinden gelirken Antalya üzerinden gelmek ve Kalkan'a geldikten sonra Üzümlü'ye geçmektir . Batı illerinden gelecekseniz ise Fethiye üzerinden Kalkan ve oradan Üzümlü'ye geçmenizi öneririm . Günümüzde navigasyon programları herkesin telefonunda veya arabasında bulunmakta olduğu için zaten bu cihazlarla da en yakın yolu bulma şansınız bulunmaktadır .

       Uçak ile Üzümlü Mahallesine ulaşmak istiyorsanız Antalya Hava Limanını veya Dalaman Hava limanını tercih edebilirsiniz . Hava limanlarından Transfer yaptırarak veya araç kiralayarak Üzümlü Mahallesine ulaşabilirsiniz . ( " Dalaman hava limanı - Üzümlü = 130 km "  " Antalya hava limanı - Üzümlü =210 km )

       Ulaşım seçenekleri ve Üzümlü'ye ulaşma konusunda bilgi ve yardım için bize ulaşabilirsiniz . İmkanlar dahilinde sizlere yardımcı olmaya çalışırız .


 

 * Kaş'a nasıl ulaşırım  ?  * Villa kiralarken dikkat edilmesi gerekenler

 

 * Kalkan'a nasıl ulaşırım ?  * Kiralık Villada kalırken dikkat edilmesi gerekenler
 * Üzümlü'ye nasıl ulaşırım ?  * Kaş , Kalkan da Gezmeniz Görmeniz gereken yerler ?
 * İslamlar'a nasıl ulaşırım ?  * Kalkan , Kaş , Üzümlü , İslamlar da neler yapabilirsiniz ?
 * Patara'ya nasıl ulaşırım ?  * Kalkan , İslamlar , Üzümlü de bir yazlığınız olsun ister misiniz ? 

İlledevilla Emlak

Üzümlü Mah. Merkez Sok. No : 60 Kaş / Antalya     Telefon - Whatsapp : 0542 743 743 1   Mail : info@illedevilla.com