İSTEDİĞİN ÖZELLİKTE SATILIK KİRALIK EV ARSA VİLLA TARLA ...


Ana Sayfa

   

Yerleşim Yerleri :  Kaş , Kalkan , Patara , Üzümlü , İslamlar       Plajlar :  Patara Plajı , Kaputaş Plajı , Kalkan Plajları , Kaş Plajları  

Gezilecek Görülecek Yerler :  Patara Antik Kenti , Xanthos Antik Kenti , Letoon Antik Kenti , Tlos Antik kenti , Saklıkent Doğa Parkı , Yakapark Doğa ParkıSaklıkent Saklıkent Doğa Parkı , Saklıkent Kanyonu  Kalkan  / Kaş / Antalya Saklıkent Hakkında Bilgi


    

     Saklıkent Doğa Parkı yaz aylarının vazgeçilmez yerlerinden birisidir . Antalya ile Muğla sınırını belirleyen Eşen çayının doğduğu noktada gizli bir cennettir . Burada suların üzerinde kurulu onlarca restoran bulunmakta olup gününüzü buralarda geçirebilirsiniz . Sakin ve doğa ile iç içe yazın sıcağından bulandığınız an buz gibi suyun serinliği ve su sesleri eşliğinde güzel zaman dilimleri geçirebilirsiniz . Saklıkent kanyonuna giriş için kişi başı 10 Tl civarında bir ücret ödemeniz gerekecektir . Saklıkent kanyonu yürüyerek ulaşılabilen kısmı 2 -3 km civarıdır bundan sonrası için profesyonel dağcı olmanız gerekmektedir . Saklıkent kanyonunun içine girdiğiniz an bir anda kendinizi farklı bir dünyada hissedeceksiniz kanyonun derinliği 100 metre civarındadır gök yüzüne dar bir pencereden bakmanın size vereceği hissi yaşayacak ve o gür su sesini duyduğunuz an rahatladığınızı hissedeceksiniz . Saklıkent kanyonu içinde ilerlemek için buz gibi su engelini geçmeniz gerekecektir , çayın bir tarafından diğer tarafına geçerken çoğunun ayakları soğuktan uyuşmaktadır . Ama yinede eğlenceli ve güzel bir etkinlik olacaktır sizin için özellikle yaz aylarında sıcaktan bunalmış bir şekilde Saklıkent'e kanyonuna geldiğinizde dışarıda ki sıcaklığı unuttuğunuzu hissedeceksiniz .

    Saklıkent kanyonunun başlangıcına tahta bir köprüden geçerek ulaşırsınız buradaki güzellik bana yeter burada vakit geçirebilirim derseniz günlük kıyafetleriniz ile gelmenizde sakınca yoktur lakin ben kanyonda yürümek istiyorum bu güzelliği derinlemesine hissetmek istiyorum derseniz , kanyona ilerlemek için belinize kadar gelen bir çaydan yürüyerek geçmeniz gerekecektir , yine su içinde yürüyerek devam edeceğinizi unutmamanızı öneririm , bu bağlamda mayonuz ile gelmeniz ve mümkünse cüzdan ve telefon gibi cihazlarınızı dışarıda bırakmanızı yanınıza alacaksanız suya dayanıklı bir çanta ile kanyona gelmenizi öneririm . Resimler size bir şeyler anlatacaktır.

    Saklıkent kanyonuna Kalkan'dan dolmuşlar ile gelebileceğiniz gibi kendi aracınız ile de kanyona ulaşabilirsiniz . Kalkan Saklıkent arası 25 km civarındadır .

    Üzümlü mahallesinden Saklıkent kanyonuna kendi aracınız ile ulaşabilirsiniz , ortalama Saklıkent ile Üzümlü arası 17 km civarındadır .

    İslamlar Mahallesinden Saklıkent kanyonuna kendi aracınız ile ulaşabilirsiniz . Saklıkent ile İslamlar arası ortalama 20 km civarındadır .

   

    Bölge ile alakalı kafanıza takılan konular olur ise mesai saatleri içinde bizi ararsanız sizlere yardımcı olmaya , aydınlatmaya çalışırız .

 


 

 * Kaş'a nasıl ulaşırım  ?  * Villa kiralarken dikkat edilmesi gerekenler

 

 * Kalkan'a nasıl ulaşırım ?  * Kiralık Villada kalırken dikkat edilmesi gerekenler
 * Üzümlü'ye nasıl ulaşırım ?  * Kaş , Kalkan da Gezmeniz Görmeniz gereken yerler ?
 * İslamlar'a nasıl ulaşırım ?  * Kalkan , Kaş , Üzümlü , İslamlar da neler yapabilirsiniz ?
 * Patara'ya nasıl ulaşırım ?  * Kalkan , İslamlar , Üzümlü de bir yazlığınız olsun ister misiniz ?

İlledevilla Emlak

Üzümlü Mah. Merkez Sok. No : 60 Kaş / Antalya     Telefon - Whatsapp : 0542 743 743 1   Mail : info@illedevilla.com