İSTEDİĞİN ÖZELLİKTE SATILIK KİRALIK EV ARSA VİLLA TARLA ...


Ana Sayfa

   

Yerleşim Yerleri :  Kaş , Kalkan , Patara , Üzümlü , İslamlar       Plajlar :  Patara Plajı , Kaputaş Plajı , Kalkan Plajları , Kaş Plajları  

Gezilecek Görülecek Yerler :  Patara Antik Kenti , Xanthos Antik Kenti , Letoon Antik Kenti , Tlos Antik kenti , Saklıkent Doğa Parkı , Yakapark Doğa ParkıKalkan , Kaş , İslamlar Üzümlü de neler yapabilirsiniz ?

 

      Kaş'ta konaklıyorsanız , Yamaç paraşütü yapabilir , Kekova tekne turuna çıkabilir , Dalış eğitimi alabilir veya su sporları etkinliği yapabilirsiniz , Jeep safari yapabilir bölgeyi tanıyabilirsiniz . Kaş'ın muhteşem plajlarında dinlenip kendinizi dalgaların sesine bırakabilirsiniz .

      Kalkan'da konaklıyorsanız , Likya Antik kentlerini gezebilirsiniz ( Patara Antik Kenti , Xanthos Antik Kenti , Letton Antik Kenti ) . Saklıkent doğa parkında sıcaktan uzak güzel bir gün geçirebilir , Saklıkent Kanyonunda kanyon yürüyüşü yapabilirsiniz , Su sporları etkinliklerine katılabilir , Patara plajında kumsalın tadını çıkarabileceğiniz gibi dünyanın en ünlü plajlarından birisi olan Kaputaş Plajında deniz zevkine varabilirsiniz .

      Üzümlü Mahallesinde konaklıyorsanız , Kesinlikle lüks bir villadasınız demektir , ayrıca doğa ile iç içe yeşilin olabildiğince yeşil asma ağaçlarının altında Patara kumsalı ayaklarınızın altında nemden uzak sakin bir ortam sizinledir . Bu güzelliğin ve huzurun tadını çıkarabilirsiniz . Korunaklı ve geniş bahçeli villalarda olabildiğince özgür davranabilir rahat bir şekilde havuzunuza girebilirsiniz , özellikle muhafazakar aileler kimsenin görüş acısında olmadan rahat bir tatil geçirebilir . Köy yürüyüşüne çıkabilir , köylülerle muhabbet edebilir , doğal el yapımı köylü ürünlerinden tadıp villanızda tüketebilirsiniz . Her ürünün en doğalına ulaşabilirsiniz , Bunların yanında 10 dakika da Kalkan 10 dakikada Patara plajı ve Patara antik kentine yine 10 dakika da Xanthos antik kentine 15 - 20 dakika da Saklıkent doğa parkı ve Saklıkent kanyonuna ulaşabilirsiniz . Doğa , deniz , tarih  ve huzuru bir arada yaşayabilirsiniz .

     İslamlar Mahallesinde konaklıyorsanız yine bir villa kiralamışsınız demektir , Kalkan ve bir bölümünden Patara plajı manzaralı doğa ile iç içe huzurlu zaman dilimleri geçirebilirsiniz . 15 -20 dakikalık bir zaman diliminde araç ile Kalkan ve plajlara , Antik kentlere ulaşabilirsiniz . Alabalık çiftliklerinin restoranlarında güzel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz lakin biraz pahalı gelebilir bu konuda da önceden uyarmak isterim , veya balık alıp kendiniz villanızda pişirip yiyebilirsiniz .

     Kısacası Deniz ve Eğlence istiyorsanız Kalkan da Konaklamalısınız , Aradığınız Dinlenmek ve Huzur ise Üzümlü Mahallesini tercih etmelisiniz .

     Bölge hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz . Lakin mesai saatleri dışında mail atarak ulaşırsanız seviniriz .


 

 * Kaş'a nasıl ulaşırım  ?  * Villa kiralarken dikkat edilmesi gerekenler

 

 * Kalkan'a nasıl ulaşırım ?  * Kiralık Villada kalırken dikkat edilmesi gerekenler
 * Üzümlü'ye nasıl ulaşırım ?  * Kaş , Kalkan da Gezmeniz Görmeniz gereken yerler ?
 * İslamlar'a nasıl ulaşırım ?  * Kalkan , Kaş , Üzümlü , İslamlar da neler yapabilirsiniz ?
 * Patara'ya nasıl ulaşırım ?  * Kalkan , İslamlar , Üzümlü de bir yazlığınız olsun ister misiniz ? 

İlledevilla Emlak

Üzümlü Mah. Merkez Sok. No : 60 Kaş / Antalya     Telefon - Whatsapp : 0542 743 743 1   Mail : info@illedevilla.com