İSTEDİĞİN ÖZELLİKTE SATILIK KİRALIK EV ARSA VİLLA TARLA ...

        Kaş , Kalkan , Üzümlü Mahallesi , İslamlar Mahallesi , Çayköy Mahallesi , Çavdır Mahallesi , Kınık Mahallesi , Ova Mahallesi , Patara Mahallesi , Sarıbelen Mahallesi , Bezirgan Mahallesi Satılık Kiralık Villa , Apart , Köy Evi , Tarla , Arsa , Tiny House.

        Siz değerli iş ortaklarımız için en uygun arsa veya yatırım aracını bulma konusunda bölgeye hakım bir emlak danışmanı olarak sizlerin yanınındayız.

        İmarlı , imarsız veya geleceği parlak gayrimenkul yatırımları için bizi ulaşabilirsiniz. Sizler için bütçenize en uygun yatırım aracını bulup sizlere sunarız.

        Günümüzde şehir hayatı oldukça zorlaşmaya başladı , kiralar yüksek , sağlıklı sağlam ev bulması zor. Bu bağlamda çoğu insan bölgemizden arazi yada arsa alıp kendi evini kendisi yapıyor ve kendisini daha güvende hissediyor. Bu konuda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

        İnşaat takip işlerinizi gözünüz geride kalmayacak şekilde sizlerin buradaki bir temsilcisi mantığı ile yaparız.

        Tamirat tadilat konularında sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

        Malum arsa fiyatları biraz yüksek bu bağlamda Tiny Hause koyabileceğiniz arsa fırsatları için de bize ulaşabilirsiniz. Her bütçeye uygun yerlerimiz vardır.


Ana Sayfa

   

Telefon : 0542 743 7431


Yerleşim Yerleri :  Kaş , Kalkan , Patara , Üzümlü , İslamlar       Plajlar :  Patara Plajı , Kaputaş Plajı , Kalkan Plajları , Kaş Plajları  

Gezilecek Görülecek Yerler :  Patara Antik Kenti , Xanthos Antik Kenti , Letoon Antik Kenti , Tlos Antik kenti , Saklıkent Doğa Parkı , Yakapark Doğa ParkıBütçenizi söyleyin sizin için en uygun gayrimenkulü bulalım * Kaş'a nasıl ulaşırım  ?  * Villa kiralarken dikkat edilmesi gerekenler

 * Kalkan'a nasıl ulaşırım ?  * Kiralık Villada kalırken dikkat edilmesi gerekenler
 * Üzümlü'ye nasıl ulaşırım ?  * Kaş , Kalkan da Gezmeniz Görmeniz gereken yerler ?
 * İslamlar'a nasıl ulaşırım ?  * Kalkan , Kaş , Üzümlü , İslamlar da neler yapabilirsiniz ?
 * Patara'ya nasıl ulaşırım ?  * Kalkan , İslamlar , Üzümlü de bir yazlığınız olsun ister misiniz ?

İlledevilla Emlak

Üzümlü Mah. Merkez Sok. No : 60 Kaş / Antalya     Telefon - Whatsapp : 0542 743 743 1   Mail : info@illedevilla.com