HERKESE VE HER KESEYE UYGUN KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

 


Ana Sayfa

   

Yerleşim Yerleri :  Kaş , Kalkan , Patara , Üzümlü , İslamlar       Plajlar :  Patara Plajı , Kaputaş Plajı , Kalkan Plajları , Kaş Plajları  

Gezilecek Görülecek Yerler :  Patara Antik Kenti , Xanthos Antik Kenti , Letoon Antik Kenti , Tlos Antik kenti , Saklıkent Doğa Parkı , Yakapark Doğa ParkıYakapark Yakapark Doğa Parkı  Kalkan  / Kaş / Antalya Yakapark Hakkında Bilgi


    

     Yakapark doğa parkı Muğla Seydikemer sınırları içinde denizden 300 - 400 metre yükseklikte buz gibi suların aktığı olabildiğince yeşil bir doğal güzelliktir . Burada bir kaç tane işletme bulunmakla birlikte en üste olan en iyi olandır . Yakapark buz gibi suları ve ağaçların gövdesine kurulmuş köşkleri ile ünlüdür . yaz aylarında bazen köşk bulmak bile zor olmaktadır oldukça kalabalık ve tercih edilen bir yerdir . Kaş - Kalkan tarafının yanında Fethiye tarafından da oldukça fazla turist burayı tercih etmektedir .

    Yaz aylarının sıcağından burada eser yoktur buz gibi suların aktığı ve içeceklerin dahi bu sularda soğutulduğu ender güzelliklerden birisidir . Soğuk konusunda kendisine güvenen misafirlerin bedava yemek yeme veya içecek kazanma şansıda gün içinde düzenlenen etkinlikler çevresinde imkan dahilindedir . Burada bulunan işletme de soğuk su havuzunda belli bir süre su içinde kalarak bedava yemek veya içecek kazanabilirsiniz .

    Yakapark ailecek eğlenceli ve sakin bir zaman dilimi geçirebileceğiniz doğal güzelliktir , ayrıca buradaki işletmeler kendi alabalıklarını kendi havuzlarında yetiştirirler bunun için Yakaparkın doğal mönüsü Alabalıktır . Lakin fiyatlara dikkat etmenizi öneririm biraz pahalı gelebilir sizlere Yakapark .

    Kalkan Üzümlü veya İslamlardan Yakapark'a kendi aracınız ile ulaşabilirsiniz . Kalkan Yakapark arası 35 km civarındadır . Üzümlü Yakapark arası 27 Km , İslamlar Yakapark arası 30 Km civarındadır . Yalnız sabahtan akşama kadar huzurlu bir zaman dilimi geçireceğinizi düşünürsek değer kanısındayım .

   

    Bölge ile alakalı kafanıza takılan konular olur ise mesai saatleri içinde bizi ararsanız sizlere yardımcı olmaya , aydınlatmaya çalışırız .

 


 

 * Kaş'a nasıl ulaşırım  ?  * Villa kiralarken dikkat edilmesi gerekenler

 

 * Kalkan'a nasıl ulaşırım ?  * Kiralık Villada kalırken dikkat edilmesi gerekenler
 * Üzümlü'ye nasıl ulaşırım ?  * Kaş , Kalkan da Gezmeniz Görmeniz gereken yerler ?
 * İslamlar'a nasıl ulaşırım ?  * Kalkan , Kaş , Üzümlü , İslamlar da neler yapabilirsiniz ?
 * Patara'ya nasıl ulaşırım ?  * Kalkan , İslamlar , Üzümlü de bir yazlığınız olsun ister misiniz ?

İlledevilla Emlak

Üzümlü Mah. Merkez Sok. No : 60 Kaş / Antalya     Telefon - Whatsapp : 0542 743 743 1   Mail : info@illedevilla.com