İSTEDİĞİN ÖZELLİKTE SATILIK KİRALIK EV ARSA VİLLA TARLA ...


Ana Sayfa

   

Yerleşim Yerleri :  Kaş , Kalkan , Patara , Üzümlü , İslamlar       Plajlar :  Patara Plajı , Kaputaş Plajı , Kalkan Plajları , Kaş Plajları  

Gezilecek Görülecek Yerler :  Patara Antik Kenti , Xanthos Antik Kenti , Letoon Antik Kenti , Tlos Antik kenti , Saklıkent Doğa Parkı , Yakapark Doğa ParkıKaputas Plajı Kaputaş Plajı  Kalkan  / Kaş / Antalya Kaputaş Plajı Hakkında


    

     Kaputaş plajı Kalkan ile Kaş arasında konumlanmış olan 200 civarı merdiven adımlayarak ulaşabileceğiniz insanı rahatsız etmeyen altın rengi kalın kumdan oluşmuş oldukça ünlü ve bilinen bir plajdır . Kaputaş plajı yaz aylarında oldukça dolu geçmekte bunda turkuvaz renginin tüm tonlarının gözle görülebiliyor olması temiz ve berrak olması ve pamuk gibi köpüklü dalgaları oldukça etkili olmaktadır . Kaputaş plajı özellikle yapancı turistler tarafından ilgi gören bir çok turizm dergisinde dış basında dahi yer bulup güzelliği ile ilk 10  arasında gösterilen mükemmel bir plajdır kesinlikle görmenizi öneririm . Yalnız yaz aylarında araç koyacak yer pek bulunmaz yol kenarına araçlar koyuluyor ama o kadar kalabalık oluyor ki bazen araç koyacak yer bulamıyorsunuz bu sorunu yaşamak istemiyorsanız Kaputaş plajına kalkan yada kaştan dolmuşlar işle gelmenizi öneririm genellikle saat başı dolmuş geçmektedir .

     Kaputaş Plajında bir işletme bulunmaktadır ve buradan yiyecek içecek temin etme şansınız bulunmakta olup , Kaputaş plajında şezlong ve şemsiye kiralama imkanınızda bulunmaktadır .

     Kaputaş Plajına kalkandan dolmuşlar veya taksi ile olaşabilirsiniz ayrıca kendi aracınız ile de ulaşabilirsiniz lakin erken saatlerde gitmeniz araç parkı bulmanızı sağlayacaktır .Kalkan Kaputaş arası mesafe 4 km civarıdır .

     Kaputaş Plajına kaştan gelmek istiyorsanız 14 km civarı bir mesafededir . Genellikle dolmuş servisi bulunmakla birlikte taksi ile de Kaputaş plajına ulaşabilirsiniz . Kendi aracınız var ise yol üzeri olduğu için her zaman Kaputaş plajına ulaşabilirsiniz .

     İslamlar Mahallesinden Kaputaş plajına ulaşmak için kendi aracınız olması gerekmektedir . Kaputaş plajı İslamlara 13 km civarı uzaklıktadır .

     Üzümlü mahallesinden Kaputaş plajına ulaşmak için de kendi aracınız olması gerekmektedir . Kalkandan taxi çağırma şansınızda var ama biraz pahalıya gelebilir . Kaputaş plajı ile Üzümlü arası 14 km civarındadır .

   

    Bölge ile alakalı kafanıza takılan konular olur ise mesai saatleri içinde bizi ararsanız sizlere yardımcı olmaya , aydınlatmaya çalışırız .

 


 

 * Kaş'a nasıl ulaşırım  ?  * Villa kiralarken dikkat edilmesi gerekenler

 

 * Kalkan'a nasıl ulaşırım ?  * Kiralık Villada kalırken dikkat edilmesi gerekenler
 * Üzümlü'ye nasıl ulaşırım ?  * Kaş , Kalkan da Gezmeniz Görmeniz gereken yerler ?
 * İslamlar'a nasıl ulaşırım ?  * Kalkan , Kaş , Üzümlü , İslamlar da neler yapabilirsiniz ?
 * Patara'ya nasıl ulaşırım ?  * Kalkan , İslamlar , Üzümlü de bir yazlığınız olsun ister misiniz ?

İlledevilla Emlak

Üzümlü Mah. Merkez Sok. No : 60 Kaş / Antalya     Telefon - Whatsapp : 0542 743 743 1   Mail : info@illedevilla.com

Doğal el yapımı ürünler için :  www.organiktarimantalya.com