HERKESE VE HER KESEYE UYGUN KONAKLAMA SEÇENEKLERİ ( illedevilla Emlak )

Kaş , Kalkan , Üzümlü Mahallesi , İslamlar Mahallesi ,  Aylık , Haftalık , Günlük Kiralık Villa , Köy Evi , Apart  " Muhafazakar Ailelere uygun Konaklama Seçenekleri "

Kiralık Balayı villası , Kalabalık aile gruplarına uygun villa seçenekleri , Birden çok evli çiftin birlikte özgürce tatil yapabilecekleri büyük ve korunaklı kiralık villa seçenekleri ,

Öğrenci gruplarına uygun kiralık villa seçenekleri , Ekonomik ucuz kiralık villa , konaklama seçenekleri ve daha fazlası ...


Ana Sayfa

* Kira Sözleşmesi       * Sorumluluklar      

İletişim ve Rezervasyon


Yerleşim Yerleri :  Kaş , Kalkan , Patara , Üzümlü , İslamlar       Plajlar :  Patara Plajı , Kaputaş Plajı , Kalkan Plajları , Kaş Plajları  

Gezilecek Görülecek Yerler :  Patara Antik Kenti , Xanthos Antik Kenti , Letoon Antik Kenti , Tlos Antik kenti , Saklıkent Doğa Parkı , Yakapark Doğa ParkıKaş'a Nasıl Ulaşırım ? Sorusunu cevaplayalım .

       Kaş Antalya'nın en batıdaki ilçesidir. Antalya'ya 180 km mesafededir . Kaş'a büyük şehirlerden otobüs firmaları servis yapmaktadır en çok bilinen otobüs firmaları " Pamukkale Turizm , Metro Turizm ve KamilKoç Turizmdir " Kaş içinde bir dolmuş servisi vardır. Dolmuş Kaş otogarından hareket eter .  Çoğu yer zaten yürüyüş mesafesindedir . Biraz uzak olan yerlere de araç kiralayarak veya taksi ile de ulaşabilirsiniz .

      Eğer kendi aracınız ile Kaş'a gelecekseniz doğu illerinden gelirken Antalya üzerinden Kaş'a gelmektir . Batı illerinden gelecekseniz ise Fethiye üzerinden Kaş 'a gelmenizi öneririm . Günümüzde navigasyon programları herkesin telefonunda veya arabasında bulunmakta olduğu için zaten bu cihazlarla da en yakın yolu bulma şansınız bulunmaktadır .

       Uçak ile Kaş'a ulaşmak istiyorsanız Antalya Hava Limanını veya Dalaman Hava limanını tercih edebilirsiniz . Hava limanlarından Transfer yaptırarak veya araç kiralayarak Kaş'a ulaşabilirsiniz . ( " Dalaman hava limanı - Kaş = 154 km "  " Antalya hava limanı - İslamlar =190 km )

       Ulaşım seçenekleri ve Kaş'a ulaşma konusunda bilgi ve yardım için bize ulaşabilirsiniz . İmkanlar dahilinde sizlere yardımcı olmaya çalışırız .


 * Kaş'a nasıl ulaşırım  ?  * Villa kiralarken dikkat edilmesi gerekenler

 * Kalkan'a nasıl ulaşırım ?  * Kiralık Villada kalırken dikkat edilmesi gerekenler
 * Üzümlü'ye nasıl ulaşırım ?  * Kaş , Kalkan da Gezmeniz Görmeniz gereken yerler ?
 * İslamlar'a nasıl ulaşırım ?  * Kalkan , Kaş , Üzümlü , İslamlar da neler yapabilirsiniz ?
 * Patara'ya nasıl ulaşırım ?  * Kalkan , İslamlar , Üzümlü de bir yazlığınız olsun ister misiniz ?

İlledevilla Emlak

Üzümlü Mah. Merkez Sok. No : 60 Kaş / Antalya     Telefon - Whatsapp : 0542 743 743 1   Mail : info@illedevilla.com

Doğal el yapımı ürünler için :  www.organiktarimantalya.com