İSTEDİĞİN ÖZELLİKTE SATILIK KİRALIK EV ARSA VİLLA TARLA ...


Ana Sayfa

 

 


Yerleşim Yerleri :  Kaş , Kalkan , Patara , Üzümlü , İslamlar       Plajlar :  Patara Plajı , Kaputaş Plajı , Kalkan Plajları , Kaş Plajları  

Gezilecek Görülecek Yerler :  Patara Antik Kenti , Xanthos Antik Kenti , Letoon Antik Kenti , Tlos Antik kenti , Saklıkent Doğa Parkı , Yakapark Doğa ParkıKalkan Plajları Kalkan ve çevresinde ki yararlanabileceğiniz Plajlar     Kalkan  / Kaş / Antalya Kalkan Plajları Hakkında


     Kalkan merkezinde bir tane çakıllardan oluşan Kalkan halk plajı bulunmaktadır .  Kalkan halk plajında şemsiye ve şezlong kiralama şansınız olmakla birlikte bir tane de çay bahçesi bulunmaktadır , denizden çıkıp burada soğuk bir şeyler içebileceğiniz gibi deniz kenarına servis isteme şansınız da vardır . Kalkanın her yerine yürüyüş mesafesinde olan plaj Kalkan da kalanlar için havuza gereksinim duymamalarını sağlayacaktır . Halk Plajı içinde ayrıca hem bayanlar için hem de erkekler için duş ve vc hizmeti de bulunmaktadır . Plajda hayvanların yüzmesi yasak lakin plajın devamında sakin yerler var orada evcil hayvanlarınızla da yüzme şansınız olur . Kalkan plajının Üzümlü mahallesine uzaklığı 9 km , İslamlar mahallesine uzaklığı ise 8 km civarındadır .

     Ayrıca Kalkan merkezinde 2 tane de özel plaj bulunmaktadır , buradaki plajdan kasıt denize girilebilecek sosyal alan olarak nitelendirilebilir . Kalkan kayalıklarla çevrili bir sahil şeridine sahip olduğu için kum ve kumsal bulmak oldukça zordur ama kumsala yakın konumdadır .

     Kalkan bilindik plajlara da oldukça yakın mesafede yer almaktadır , Patara plajına 8 km civarı iken Kaputaş plajına sadece 4 km civarın dadır ve gün içinde buralara dolmuş servisi bulunmaktadır . kendi aracınızla rahatça ulaşabileceğiniz gibi taksi ile de buralara ulaşabilirsiniz .

    Kalkan'a yakın genellikle sadece yerli halkın bildiği ve turistlerin bilmediği bundan dolayı sakin sayılabilecek hafta sonları hariç plajlarda bulunmaktadır , bunlardan bir tanesi Fırnaz iskelesi Plajı kalkana 6 - 7 kilometre mesafede hem burada mangal yapma şansınızda vardır , Fırnaz iskelesinin denizi de temiz ve sakindir . Çay ağzı plajı de bir diğeridir , Patara'nın devamı olan bu plaj Eşen çayının denizle buluştuğu noktadadır yani Antalya ile Muğla sınırıdır . Burada genellikle sakindir ve olabildiğince uzun bir kumsaldan oluşur .

   

    Bölge ile alakalı kafanıza takılan konular olur ise mesai saatleri içinde bizi ararsanız sizlere yardımcı olmaya , aydınlatmaya çalışırız .

 


 

 * Kaş'a nasıl ulaşırım  ?  * Villa kiralarken dikkat edilmesi gerekenler

 

 * Kalkan'a nasıl ulaşırım ?  * Kiralık Villada kalırken dikkat edilmesi gerekenler
 * Üzümlü'ye nasıl ulaşırım ?  * Kaş , Kalkan da Gezmeniz Görmeniz gereken yerler ?
 * İslamlar'a nasıl ulaşırım ?  * Kalkan , Kaş , Üzümlü , İslamlar da neler yapabilirsiniz ?
 * Patara'ya nasıl ulaşırım ?  * Kalkan , İslamlar , Üzümlü de bir yazlığınız olsun ister misiniz ?

İlledevilla Emlak

Üzümlü Mah. Merkez Sok. No : 60 Kaş / Antalya     Telefon - Whatsapp : 0542 743 743 1   Mail : info@illedevilla.com